Informacje o dostawie

Gwarantujemy natychmiastową wysyłkę po zaksięgowaniu wpłaty.

Czas realizacji zamówienia jest uzależniony od docelowego kraju adresata.
Na terenie Polski przesyłki dostarczane są przez firmę kurierską, która realizuje dostawę zazwyczaj w ciągu 2 dni roboczych.
W pozostałych krajach UE czas realizacji może wynieść 7-14 dni roboczych.

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą do kraju spoza obszaru UE – skontaktuj się z nami w celu ustalenia możliwości i kosztów przesyłki.


UWAGA:

W przypadku zakupienia oprogramowania MaxiEcu, po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz na swój adres mailowy link do założenia Konta Klienta w serwisie MaxiEcu.. Konto Klienta jest niezbędne, aby pobrać oprogramowanie. 
Po zainstalowaniu oprogramowania należy dokonać jego rejestracji. W tym celu konieczne będzie wpisanie danych z Licencji, którą otrzymasz od nas wraz z zamówionym interfejsem. Dane z Licencji znajdziesz również na Koncie Klienta w zakładce „Licencja”


Użytkownicy MaxiEcu, którzy kupują u nas rozszerzenie oprogramowania, po zaksięgowaniu wpłaty, otrzymają od nas na adres mailowy Licencje z nowym kluczem. Klucz będzie także dostępny na Koncie Klienta w serwisie MaxiEcu. W celu aktywacji zakupionego rozszerzenia w oprogramowaniu, w zakładce „Licencja” należy anulować dotychczasowy klucz i wpisać dane nowego klucza.


Koszty dostawy:
0 zł – dotyczy zamówienia wyłącznie oprogramowania MaxiEcu
22,14 zł – niezależnie od ilości produktów w zamówieniu

Chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z nami na: shop@maxiecu.com